רותם הנדסה וניהול פרוייקטים בע"מ הינה חברה העוסקת בבניית בתים פרטיים, וילות ודירות יוקרה בדגש על רמות גימור ואסתטיקה מהגבוהות ביותר High End. החברה הוקמה ע"י רוני אורינגר ותמיר עייני ,בעלי ניסיון של למעלה מ-18 שנה בענף ורשומה בארגון הקבלנים הרשמי בסווג קבלני ג-3 . חזון החברה הוא לבנות פרוייקטים ייחודיים ויוקרתיים ולהציב רף גבוה בכל הנוגע לבניית יוקרה, לכן אנו פועלים במספר מישורים על מנת ליישם זאת.

עבודה עם מעצבים ואדריכלים: במשך השנים ,הניסיון שצברנו מסייע לנו בעבודה משותפת והרמונית עם אדריכלים ומעצבים, ידוע לנו שבתחום זה השילוב בין אסתטיקה ופרקטיות הוא קריטי. אנו מבינים את צרכי הלקוח ואת הכיוון העיצובי ויודעים לתת את הפתרון המושלם לביצוע הפרוייקט. תוך כדי עבודה שוטפת עם אנשי המקצוע אנו מספקים פתרון כולל ללקוחותנו תחת קורת גג אחת.

חומרי גלם: חלק בלתי נפרד מהפרוייקט ורמת הגימור הגבוהה הוא חומרי הגלם והמותגים השונים בהם אנו משתמשים. אנו עובדים עם הספקים המובילים ואיננו מתפשרים על איכות המותג וחומרי הגלם.

שרות: חלק בלתי נפרד מהליך העבודה הוא תודעת שרות גבוהה. אנו מספקים ללקוחותנו ייעוץ, ליווי ותמיכה מקצועית ביחס אישי ואדיב ותוך כדי לומדים את צרכי הלקוח ובכך מספקים את הפתרון האופטימלי.